Rowery elektryczne Haibike – wybierz model dla siebie!

Rowery elektryczne cieszą się dzisiaj coraz większym powodzeniem. Kupujemy je nie tylko po to, aby łatwiej dojeżdżać do pracy czy na zakupy, ale również do jazdy w bardziej ekstremalnych warunkach. Tutaj pełną gamę propozycji ma niemiecka firma Haibike, która jest jednym z liderów w produkcji rowerów elektrycznych.

Firma Haibike została założona w 1995 roku w Niemczech i od tego czasu zajmuje się projektowaniem i produkcją rowerów. Należy do spółki WinoraGroup. W sprzedaży znajdziemy obecnie rowery Haibike różnych typów, w tym rowery klasyczne oraz elektryczne, które zaliczane są do linii ePerformance.

Electric Performance, czyli właśnie ePerformance to połączenie sportowego potencjału napędzanego siłą ludzkich mięśni wraz z dynamiką oferowaną przez nowoczesne silniki elektryczne. Rowery ePerformance wyróżniają się wysokiej klasy podzespołami, które spowodowały, że obecnie to jedne z najlepszych rowerów elektrycznych w sprzedaży.

W ofercie Haibike dostępne są następujące rodzaje rowerów elektrycznych:

  • offroad extreme – elektryczne rowery górskie zaprojektowane z myślą o ekstremalnie trudnych terenach, ze skokiem nawet do 200 mm
  • offroad advanced – elektryczne rowery górskie na trudne tereny, ze skokiem 150 mm
  • offroad light – elektryczne rowery górskie do średniego i łatwego terenu ze sokiem 120 mm
  • allroad – rowery elektryczne trekkingowe i crossowe przeznaczone do jazdy po łatwym terenie górskim lub po szosie
  • Road/S – rowery elektryczne o zwiększonej szybkości do jazdy po szosie albo po mieście z linii Urban

Wobec tego rowery Haibike to świetna propozycja zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę, jak i dla tych, którzy mają już szersze doświadczenie. Korzystają z nich młodsi użytkownicy, aby jeździć jeszcze efektywniej w każdych warunkach, oraz ci starsi, którzy potrzebują wsparcia w pokonywaniu kilometrów.

Gdzie możemy kupić rowery elektryczne Haibike?

Jeśli także zainteresowały Cię elektryczne rowery Haibike, możesz również zakupić je w Polsce. Są one dostępne w wybranych sklepach rowerowych, także w tych internetowych. Ceny rowerów elektrycznych Haibike zależne są od modelu – rozpoczynają się od około 9 500 złotych, a kończą na ponad 20 000 złotych.

Zatem jeżeli poszukujesz dobrego roweru elektrycznego, który będzie mógł zapewnić Ci doskonałą efektywność jazdy, Haibike to kapitalna propozycja. Z dostępnymi obecnie modelami z najnowszych kolekcji można zapoznać się już teraz na stronie internetowej producenta oraz stronach sklepów on-line.

Dodaj komentarz